دانلود کتاب

دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی- فارسی کتاب

your ads
your ads
your ads
/>
1 2 3 4 5


دانلود رمان سیاوش انوشک

نام کتاب: سیاوش انوشک
ناشر: نوند
نویسنده: علیرضا عطاران
زبان: فارسی قالب:pdf صفحات: ۳۷۲ حجم: ۱٫۶۰ Mb
توضیح مختصر:

فارسی کتاب

سیاوش انوشک به بررسی رویدادهای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی واپسین سال های امپراتوری ساسانی می پردازد. تلاشی ابتکاری و منحصر به فرد در جهت ارائه تصویری واقعی و روشن از زندگی و تفکرات مردم و بازشناختن تاریخ در قالب رمان تاریخی. نویسنده سعی کرده با پس زدن پرده های خاک گرفته گذشته، و رفتن به لابه لای طبقات اجتماع و نفوذ در زوایای تاریک جامعه، سرگذشت مردان و زنانی را بازگو کند که قربانی حکومت الیگارشی ـ دینی امپراتوری ساسانی شدند. روایت زندگی دو اشراف زاده جوان که پس از گذراندن حوادثی، تصمیم می گیرند زندگی دیگری را تجربه کنند.

عطاران در مقدمه این کتاب مینویسد: «چند سال پیش، بنا به درخواست یک مرکز فرهنگی، اقدام به تهیه طرحی تحقیقی درباره نقش دین و اساطیر تاریخی در جامعه ایران نمودم که سنگ بنای کتاب حاضر گردید.. در این اثر، ضمن برگزیدن قالب رمان “تاریخی” همه کوشش خود را بکار بردم حوادث و رویدادهای تاریهی با وقاعی کتاب تطبیق یابد. از منابع بسیار سود برده و ماخذ زیادی را جستجو کردم، تا درست ترین یافته را بازگو کنم و آنجا که دسترسی به مستندات تاریخی وجود نداشت، تخیل را -بدون اینکه لطمه ای به واقعیت بزند- با واقعیت درهم آمیختم. سعی کردم تا جایی که امکان داشته باشد از بکار بردن واژه های عربی اجتناب کنم، -چیزی که شاید به نثر و زبان داستان لطمه زده است- اما این روش را بعنوان تجربه ای تازه برگزیدم، که موفقیت یا عدم موفقیت را به داوری خوانندگان میگذارم. درضمن؛ تا جایی که مقدور بود، اصطلاحات و واژه هایی نامأنوس را جداگانه توضیح دادم.»

دانلود رایگان کتاب سیاوش انوشک:

دانلودارسال توسط Admin در ادبیات,داستان در ۱۳ تیر ۱۳۹۰ و 443 views

ساعت گوچی طرح Love جدیدترین ارائه کمپانی محبوب و معتبر Gucci می باشد که دارای طراحی بی نظیر و خلاقانه ای بوده و توانسته است با عرضه خود به بازار طرفداران بی شماری را در سراسر جهان جذب کند. این ساعت دارای بند زیبا می باشد که مانند یک دستبند به صورت دورپیچ روی دست خودنمایی میکند و آویز قلب انتهایی آن زیبایی ساعت Love را دو چندان میکند. این ساعت در رنگ بندی قابل انتخاب با کیفیت فوق العاده بالا همراه با 6 ماه گارانتی تعویض عرضه می شود. هم اکنون می توانید این محصول را با قیمتی استثنایی از فروشگاه دایان سفارش دهید.

خـريد پستي >> قيمت فقـط : 19.500 تـومان

  

 

Get our toolbar!
نظرات و دیدگاه ها برای این مطلب
ارسال نظر


*