دانلود کتاب

دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی- فارسی کتاب

your ads
your ads
your ads
/>
1 2 3 4 5


دانلود کتاب کباب غاز| جمال زاده

 نام کتاب: کباب غاز
 ناشر: دانلود کتاب
 نویسنده: سید محمد علی جمال زاده
 زبان:فارسی  قالب:PDF صفحات: ۳۹ حجم: ۲۱۵ Kb
توضیح مختصر:


دانلود کتاب کباب غاز

چند خطی از کتاب کباب غاز:

شب عید نوروز بود و موقع ترفیع رتبه . در اداره با هم قطارها قرار و مدار گذاشته بودیم که هر کس اول ترفیع رتبه یافت ، به عنوان ولیمه یک مهمانی دسته جمعی کرده ، کباب غاز صحیحی بدهد دوستان نوش جان نموده به عمر و عزتش دعا کنند .

زد و ترفیع رتبه به اسم من در آمد . فورا مساله مهمانی و قرار با رفقا را با یالم که با تازگی با هم عروسی کرده بودیم در میان گذاشتم .

گفت : تو شیرینی عروسی هم به دوستانت نداده ای و باید در این موقع درست جلوشان در آی . ولی چیزی هست چون ظرف و کارد و چنگال برای دوازده نفر بیشتر …

کتاب کباب غاز را می توانید به صورت رایگان از وبسایت دانلود کتاب دریافت نمایید.حجم : 215 کیلوبایت
ارسال توسط mostafadam در ادبیات,داستان در ۲ آذر ۱۳۹۰ و 1,369 views

ساعت گوچی طرح Love جدیدترین ارائه کمپانی محبوب و معتبر Gucci می باشد که دارای طراحی بی نظیر و خلاقانه ای بوده و توانسته است با عرضه خود به بازار طرفداران بی شماری را در سراسر جهان جذب کند. این ساعت دارای بند زیبا می باشد که مانند یک دستبند به صورت دورپیچ روی دست خودنمایی میکند و آویز قلب انتهایی آن زیبایی ساعت Love را دو چندان میکند. این ساعت در رنگ بندی قابل انتخاب با کیفیت فوق العاده بالا همراه با 6 ماه گارانتی تعویض عرضه می شود. هم اکنون می توانید این محصول را با قیمتی استثنایی از فروشگاه دایان سفارش دهید.

خـريد پستي >> قيمت فقـط : 19.500 تـومان

  

 

Get our toolbar!
نظرات و دیدگاه ها برای این مطلب
ارسال نظر


*